Ajo është një mami tashmë, por Katie Price është e papërmbajtshme nëpër festa.

37-vjeçarja ishte e ftuar në një klub nate në Dublin, ku teksa konsumonte koktejle e qeshte me miqtë pranë saj, ka provokuar duke prekur me dorë pjesët e saj intime. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: