Katie Price ka treguer se ka bërë audicion për të luajtur e zhveshur “kujdestarën e nxehtë” në Sex and the City 2, para se Alice Eve të merrte rolin.

Price ka befasuar shumë njerëz kur ka thënë se ajo kishte marrë pjesë për të luajtur “kujdestaren seksi” në “Sex and the City 2”.

Modelja 42-vjeçare ka pranuar se ajo “qartë” nuk e dinte se do të luante pjesën që tani e luan Alice Eve. Këtë ajo e ka treguar në një intervistë për emisionin “The Fellas”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Katie ka pranuar se ajo mezi e ka kujtuar emrin e filmit edhe pse audicionin e kishte bërë më 2009.

Në këtë intervistë ajo se ka përjashtuar mundësinë që të prodhojë një film që bazohet në jetën e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb