Katie Price ka treguar format e saj të tonifikuar në një veshje seksi teksa ka treguar se është ribashkuar me nënën e saj Amy për herë të parë pas 10 javësh.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo kohëve të fundit ka qëndruar në distancë sociale e ndarë me nënën e saj e cila ka qenë e sëmurë për më shumë se 10 javë.

Megjithatë, Katie Price sot është parë e lumtur derisa ka postuar një seri fotosh të nxehta në Instagram të premten.

Ish modelja e kolme (42) ka treguar trupin e saj seksi derisa është shprehur e lumtur se do ta sheh nënën e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb