Katie Price ka shpërndarë në Instagram disa foto ku tregonte flokët e saj që shkëlqenin. Por fotot në fjalë kanë përforcuar zërat që ylli i tv anglez ka bërë sërish ndërhyrje në gjoks.

39 vjeçarja duket me një gjoks më të madh se më parë dhe fansat kjo i ka detyruar të komentojnë. Ka nga ata që e pyesin Katie: Dojë të tregojë flokët apo ndërhyrjen e re në gjoks” të tjetër kanë bërë të nënkuptohet që gjokset duken më të mëdhenj’, ose nga ata që kanë bërë shaka duke shkruar: ’Dy ndryshime të mëdha’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: