Katie Price e ka nisur shumë hot vitin e ri. Dy javë nga viti 2017, Katie ka publikuar kalendarin e saj, që mund të bëjë shumë meshkuj të vuajnë.
38 vjecarja që njihet edhe me nofkën Jordan, duket shumë seksi dhe në top formë, në setin fotografik ku pozon edhe nudo.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: