Katie Price është një modele që e filloi karrierën e saj në moshën 9 –vjeçare.

Se fundmi ajo ka realizuar disa foto provokuese për kalendarin e vitit 2018.
Price, ka zgjedhur plazhin për të shfaqur format e saj trupore, duke treguar edhe gjoksin zbuluar.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: