E pamundur mos të duken të pasmet, nëse ke veshur një minifund skocez dhe taka kaq të larta.

Katie Price është shfaqur si një studente seksi gjatë promovimit të aplikacionit të ri për smartphone, duke u premtuar fansave të saj se do qëndrojë gjithmonë aktive në rrjetet sociale.

Seksi, e guximshme, 37 vjeçarja, nënë e pesë fëmijëve , nuk resht kurrë së befasuari.

Bëre e famshme për format e saj dhe për ekzagjerimet hot, në Central Studio West të Londër ajo ka tërhequr akoma vëmendjen duke thënë: ‘Kam harruar mbathjet dhe askush se ka vënë re’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: