Katie Price është bërë shpesh herë kohët e fundit, pjesë e lajmeve rozë, për ekspozimin e formave të saj.

Ylli i televizionit është shfaqur provokuese teksa promovonte librin e saj autobiografik ‘Reborn’.

E veshur me pantallona lëkure të zeza dhe një bluzë rozë, 38 vjeçarja ka treguar gjoksin e saj bombastik.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: