TechSpace, shtëpia më e madhe e teknologjisë në Shqipëri ju mirëpret ju dhe projektet tuaja inovative. Më të mirët, shkojnë në Silicon Valley, e cilësuar si ‘Meka’ e botës së startup-eve që i jep mundësi kujdo që ka talent të ngrihet në majë.

Nëse keni ide inovative dhe mendoni se mund ta transformoni konceptin tuaj në një plan konkret biznesi ku janë të integruar elementë të teknologjisë së informacionit, aplikoni tani për #StartupProgram #RoadmaptoSiliconValley.

Vetëm se koha nuk premton. Ju duhet të aplikoni brenda datës 29 shkurt në https://techspace.al/home/startup-program dhe bëhuni pjesë e garës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb