Këngëtarja e dashur për publikun, Zaimina Vasjari do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një fotoje të publikuar në rrjete sociale, ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

“E bekuar sërish me një tjetër engjëll,” shkruan Zaimina.

Vlen të përmendet se Zaimina dhe partneri i saj, Klodi, janë prindër të një vajze, të quajtur Khloe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb