Keira Knightley është shumë e rezervuar dhe kurrë se ka fshehur luftën e saj për privatësinë, për të mbrojtur bashkëshortin e saj James Righton dhe mbi të gjitha vajzën, e lindur në 2015.

Tani është koha që aktorja angleze ti japë një vëlla vogëlushes së saj Eddie. Knight ka treguar barkun e saj shtatzënë gjatë një eventi të Chanel. Keira Knightley nuk mund të zgjidhte një brand më të mirë për të dhënë lajmin e bukur, si një muzë dhe ambasadore e maison francez në 2008.

Pikërisht në prezantimin e orës J-12 në Paris ylli është fotografuar për herë të parë me format rrumbullake, që të bëjnë të kuptosh që aktorja është në pritje të një bebeje. Knightley është shfaqur me një fustan vintage të zi duke treguar format e saj.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb