Ato janë dy nga modelet më simpatike në Shqipëri dhe gjithmonë kanë vëmendje maksimale nga mediat rozë.

Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellan, janë dy mikesha shumë të afërta, te cilat shpeshherë shfaqen së bashku me pushime ose në momente argëtimi, duke treguar format e tyre provokuese.

Së fundmi biondja dhe zeshkania simpatike kanë pozuar në një set fotografik shumë provokues, ku nxjerri në pah format e tyre super-seksi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb