Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen e 25-të.
Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe adhuruesit përmes rrjeteve sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri

Një urim për modelen joshëse erdhi edhe nga reperi shqiptar, Seven Saraqi, i cili kohët e të fundit është përfolur për një romancë me Kejvina Kthellën, por që nuk ka konfirmuar ende asgjë.

Megjithatë vetëm pak ditë më parë të një statusi të Kejvinës u tha se çifti është ndarë, por me urimin e reperit duket se mohohet kjo.
Kujtojmë se urim për Kejvinën përmes Instagramit kanë bërë edhe mikeshat e saj, Tayna dhe Oriola Marashi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: