TIRANE

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të kërkuara në fushën e modës. Bukuroshja bionde shpeshherë në rrjete sociale bën të ditur se bëhet pjesë fushatave të ndryshme të markave të njohura.

Ndërkohë, edhe postimet ku shihet me poza provokuese nuk janë të pakta për të, sikurse kjo e fundit që ka bërë.Në Instagram Kejvina ka ndarë disa fotografi, përmes të cilave ka theksuar tiparet trupore, e sidomos të pasmet.

Veshja e bukuroshes bionde ishte me ngjyrë të kaltër, ndërsa dizajni i saj bëri që të mos e lë askënd indiferent.

“Jam e ftohtë, por grohja globale më bëri të nxehtë”, ka shkruar ajo në përshkrim. Figura të njohura, përfshirë edhe fansa patën rastin që të komentojnë në postim, teksa u mahnitën nga pamja e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: