TIRANE

Kejvina Kthella e lidhur me futbollistin e kombëtares shqiptare, Bekim Balaj? Në disa foto të publikuara nga Intv.al shfaqet velina e emisionit“Xing me Ermalin” shumë pranë futbollistit të njohur.

  • foto galeri
  • foto galeri

Dyshja është fotografuar në një nga klubet e kryeqytetit teksa kërcenin dhe përqafoheshin, çfarë i ka shtuar dyshimet se ata janë bashkë. Bekimi dhe Kejvina duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb