Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura në mediat shqiptare, teksa vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet e reja.

Modelja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet në profilin e Instagramit.

Së fundmi ajo solli imazhe ku shihej e veshur me një fustan ngjyrë floriri, i cili i theksonte format trupore e në veçanti gjoksin e formësuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb