Këjvina Kthella ndodhet në Dubai ku po kalon disa ditë pushimesh.

Nga atje kujdeset të sjell imazhe duke vënë në fokus bukurinë e saj për të cilën komentohet shumë nga ndjekësit e saj.

1 2
1 2

Kësaj radhe Kthella vendosi të bëj ‘boom’ duke ndarë një foto krah një mashkulli të cilin nuk e ka zbuluar se kush është duke i mbuluar fytyrën me një emoji.
Mbase duhet të presim deri dalje publike të çiftit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb