Kejvina Kthella ka pozuar e veshur me veshje të ngushtë duke iu dhënë vëmendje linjave trupore.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografitë e cila mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në këtë platformë sociale.

Theksojmë se, modelja këto fotografi i ka shkrepur në Milano teksa ka perfeksionuar dukjen me flokë të rregulluar dhe makijaz

Kejvina Kthella shpesh ndan imazhe të tilla e cila merr vëmendjen e mediave rozë, gjithashtu ajo komentohet edhe për vizitat e saj të shpeshta në vende luksoze.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: