Kejvina Kthella vazhdon të sjell foto provokative. Ajo së fundi ka ndarë me ndjeksit e saj foto nga pushimet në Dubai duke vë në pa linjat e formësuara trupore dhe të pasmet bombastike.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale, e nuk heziton asnjëherë të theksoj bukurinë e saj përmes fotografive të postuara.

Ajo u komentua nga ndjekësit dhe fansat e saj duke marrë komente të shumta pozitive.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb