TIRANE

Velina bukuroshe e ‘”Xing” me Ermalin’ në TV Klan nuk do të jetë më pjesë e këtij shoë televiziv. Lajmi është konfirmuar nga xing.al e cila shkruan se Kejvina Kthella nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli.

Kejvina Kthella u bë e pjesë e emisionit në vitin 2017 dhe dalja e saj e parë në këtë emision bëri bujë të madhe për shkak të fustanit të kuq që u diskutua gjatë.

Fillimisht kanë qenë disa portale, që kanë shkruar se velina bionde nuk do të jetë më pjesë e emisionit. Kejvina e ka braktisur emisionin në mes të sezonit si pasojë e një konflikti me moderatorin Ermal Mamaqi. Por cila është arsyeja? “Shkak është bërë fakti që ajo nuk ka marrë vëmendjen dhe dedikimin e duhur nga Ermal Mamaqi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb