Recete nga znj Eneida
Përbërësit

150 gr djathë kaçkavall
100 gr djathë gouda
2 vezë
2 gota mesatare miell
300 gr spinaq
150 gr gjalpë
Kripë/piper të zi
1 lugë pluhur pjekës

Përgatitja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb