Nga: ENEIDA CAKERRI

500 gr petë për byrek
200 gr kos
2 lugë çaji pluhur pjekës
200 gr gjalpë
4 vezë
200 gr sheqer kaf
300 gr çokollatë për ëmbëlsira
150 gr arra

Për shërbetin:

2 gota ujë
2 gota sheqer
1 lugë çaji kakao
Feta limoni

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb