Kelly Brook, provokon sërish. Modelja me forma seksi, në tapetin e kuq në Londër ka vendosur të tregojë dekoltenë e saj të famshme me një fustan me një krah zbuluar ngjyrë rozë.

Ajo ka marrë të gjithë vëmendjen e fotografëve të pranishëm. Në krah të saj buzëqeshte krenar i fejuari Jeremy Parisi i cili i ka qëndruar gjithmonë pranë bukuroshes.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb