Ajo kohët e fundit rifilloi karrierën e saj si prezantuese, duke ju bashkuar Time Out Dubai Music & Nightlife Awards, të mërkurën në mbrëmje.

Kelly Brook befasoi me një fustan ngjyrë ari, që i nxirrte në pah format e saj shpërthyese dhe këmbët e saj të tonifikuara.

Modelja 39 vjeçare mori të gjithë vëmendjen, teksa ekspozonte kofshët.

Kelly kompletoi imazhin e saj me një pale vathë të verdha prej ari dhe këpucë gjithashtu te florinjta.
Kur nuk ishte në skenë, Brook bisedoi me mysafirët teksa ndiqte eventin.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb