Kelly Brook ndodhet në Turqi ku po kalon disa ditë pushimesh. 35 vjecarja ka postuar disa foto, ku tregon gjoksin e saj bombastik. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: