Keisi ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Kristin.

Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk po mund t’i shfaqë publikut.

Keisi u shpreh se ka harruar vetveten prej marrëdhënies së krijuar dhe se do të donte të jepte më shumë nga vetja brenda shtëpisë.

“Do vijojmë të komunikojmë bashkë, por kam nevojë për hapësirën time. Kam harruar veten, kam harruar të këndoj, të mbaj veten”, ka deklaruar ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: