Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit, në krye të klasifikimeve të modeleve më të paguarave në botë, cover girl i revistave më prestigjioze dhe imazhi i brandeve më të famshëm. Një nga femrat me shumë besim në vetvete, me një personalitet të spikatur dhe që nuk ka frikë nga krahasimet.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kendall Jenner është perfekte për të përfaqësuar Stuart Weitzman, që nuk e zgjedh rastësisht për herë të dytë si imazh të tij. Koleksioni i ri i brandit i kushtohet femrave me karakter të fortë, që duan të jenë seksi, por duke u ndjerë rehat në atë që bëjnë.

Cizmet prej kamoshit janë perfekte dhe japin shumë liri në lëvizje, komode dhe seksi njëkohësisht, ideale për femrat e forta dhe grintoze.

Teksa shfaqet me çizme, në videon e publikuar të fushatës së koleksionit të ri, Kendall Jenner lëviz nën ritmet e muzikës së bashku me balerinin Lil Buck, duke u shfaqur seksi, e guximshme, me këmbët në plan të parë, teksa bën akrobaci… të cilat e shkëpusin vëmendjen nga çizmet kujtdo.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb