Kendall Jenner ka postuar një video dhe disa foto nga e kaluara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kendall në rrjetet sociale i ka kujtuar fansave momentet e saj të arta.

Vajza me këmbë të gjata e Kris dhe Caitlyn Jenner pozon në një dysheme të bardhë teska tregonte asetet e saj në bikini shumë të vogël.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashian shfaqet me bikini leopard dhe tregon momentet magjike të së shkuarës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb