Kendall Jenner u ka dhënë miqve të saj online në Instagram disa foto zbuluese. Ylli i njohur televiziv dhe influencuesja e ka dëshmuar shumë herë se di të tërheqë vëmendjen dhe të mbledhë mijëra pëlqime në rrjetet sociale.

Vajza e famshme e Kris Jenner-it “bombardon” çdo ditë 271 milionë ndjekësit e saj me foto të jetës, familjes dhe karrierës së saj. 27-vjeçarja ka postuar një seri fotografish në llogarinë e saj personale, në të cilat shihet duke pozuar me një fustan të zi të tejdukshëm teksa shfaqet në shtrat.

Shumica e fansave të modeles nuk kanë munguar të komentojnë trupin e saj të formësuar dhe përmasat perfekte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Madje, në disa prej imazheve i ka dalë gjoksi, i cili është ekspozuar në pamjen e publikut të saj, për shkak të transparencës së veshjes. Duke vendosur edhe një lule të kuqe rreth qafës së saj, à la Chiara Ferragni, amerikania e njohur i bëri përshtypje fansave të saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb