Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku shihet se si këndojnë dhe kërcejnë punonjës të Policisë së Shtetit, ndonëse janë të veshur ende me uniformë.

Berisha në mesazhin e tij që ka publikuar në ‘Facebook’ thekson se bëhet fjalë për policinë e Gramshit, të cilët thuhet se janë në një aksion antidroge, por që ia marrin këngës dhe pinë raki.

MESAZHI I BERISHES
Aksion i fuqishem i narkopolicise kundra droges ne Gramsh!sb
Pershendetje doktor. Kjo eshte fytyra e Leshit sic deklaroi sot ne kuvend. Policia e Leshit tape me raki dhe me uniforma…me sa duket kendojne pas mbjelljes se hashashit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb