Projekti “Diell” e Fifit momentalisht është një nga këngët më të dëgjuara e më të pëlqyera nga publiku.

‘Demo’, e publikuar vetëm disa javë më parë në YouTube, për kaq pak ka arritur suksese të mëdha.

Siç ka njoftuar së fundmi Fifi, kjo këngë ka grumbulluar me shumë se shtatë milionë klikime.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: