Beatrix para pak ditësh publikoi këngën “Faj”, që siç deklaroi ajo është një dedikim për të dashurin Donald Veshaj.

Ky i fundit, është emocionuar së tepërmi kur ka dëgjuar këngën të luhet në ambientet e shtëpisë. Në një bashkëbisedim me banorët, ai ka thënë se kënga është gjëja më e bukur që dikush ka bërë për të.

“Është gjëja më e bukur që dikush ka bërë për mua”, tha Donaldi.

Vlen të përmendet se aktori ka nisur një dashuri historie me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Ndjenja mes tyre ka lindur në ambientet e shtëpisë së Big Brother dhe pritet që të vijojë edhe jashtë mureve të shtëpisë së famshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: