TIRANE

Jonida Maliqi na bëri të gjithëve krenarë me performancën e jashtëzakonshme në ‘Eurovision’. Kënga ‘Ktheju Tokës’ u vlerësua nga publiku dhe kritika, pavarësisht se nuk arriti të fitonte.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe pse edicioni i 27-të i festivalit europian ka përfunduar, kënga përfaqësuese e Shqipërisë vazhdon të dëgjohet dhe së fundmi është bërë pjesë e një shfaqjeje në Francë.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja shqiptare me anë të një postimi në Instgram. Ajo ka publikuar disa momente nga performanca e aktorëve. Kujtojmë që kënga ‘Ktheju Tokës’ u rendit në vendin e 17-të.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: