KOSOVE

Këngëtari i njohur nga Kosova Ardian Bujupi nuk është më beqar. Dhe jo vetëm kaq. Pasi aludohet se po mendon të hedhë një hap shumë të rëndësishëm, duke i dhënë fund beqarisë.

Sipas ‘Prive’, artisti është prej disa kohësh në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Diasporë.

Identiteti i vajzës nuk dihet ende pasi Ardiani e ka mbajtur të fshehtë dhe shumë larg syrit të publikut. Ai s’ka postuar asgjë rreth kësaj lidhje, që mesa duket i ka sjellë lumturi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb