Këngëtari Ed Sheeran dhe partnerja e tij Cherry Seabron kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre të dytë.

Këngëtari i “Bad Habits”, njoftoi në Instagram se ai dhe gruaja e tij, Cherry Seaborn, mirëpritën fshehurazi një vajzë tjetër. Çifti tashmë janë prindër të vajzës 1-vjeçare Lyra Antarctica.

Sheeran ndau një foto të një palë këpucësh të bardha në një batanije ngjyrë kafe dhe ndërsa shkruan, “Dua t’ju njoftoj të gjithëve se kemi pasur një vajzë tjetër të bukur”.

Ai shtoi, “Ne të dy jemi kaq të dashuruar me të, dhe mbi hënë si një familje prej 4 personash”.

Ed Insta
Ed Insta

Është e paqartë se kur lindi fëmija i dytë i Sheeran dhe Seaborn. Vajza e parë e çifti, Lyra Antarctica lindi në shtator të vitit 2020, dhe Sheeran njoftoi fansat për lajmin e ëmbël përmes një postimi në rrjetet sociale duke shkruar:

“Ello! Një mesazh i shpejtë nga unë pasi kam disa lajme personale që doja t’i ndaja me ju… Javën e kaluar, me ndihmën e një ekipi të mrekullueshëm, Cherry lindi vajzën tonë të bukur dhe të shëndetshme – Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.”

Sheeran dhe Seaborn, gjithashtu filluan të takoheshin në vitin 2015. Ata u martuan në janar të vitit 2019. Këngëtari thuhet se ka shkruar shumë këngë për gruan e tij, duke përfshirë hite si “Perfect” dhe “Shape of You”.

Në dhjetor 2019, Seaborn madje mori pjesë në videoklipin e tij për “Put It All On Me”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb