SHBA

Sean Paul është bërë baba për herë të dytë. Familja e këngëtarit të njohur është shtuar me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Remi Leigh Henriques.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Vogëlushja ka lindur të martën, më 20 gusht dhe peshon plot 3,9 kilogram. Sean Paul dhe Jodi janë prindër edhe të një djali 2-vjeçar të quajtur Levi-Blaze.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari ditën e djeshme me anë të një foto në Instagram së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët. Shtatzëninë çifti e bëri të ditur në muajin shkurt, duke treguar se bebi do të vinte në jetë në muajin gusht.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: