Shpat Kasapi bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë partnerja e tij Selvija, e cila ka postuar dhe një video emocionuese. Vogëlushi erdhi në jetë më 19 janar dhe prindërit e pagëzuan me ermin Roel.

“19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij ne jete. Faleminderit Allahu i Madheruar🙌🏻 Shume dashuri,shume lote,shume gjera na ndodhen per gjate ketyre 9 muajve😭😍 Uroj me gjithe shpirt qe cdo prind ta perjetoj ndjesine e te pasurit nje femije🙏🏻
Falenderim te vecant shkon per @onehospitalmk qe per gjate 9 muajve me kane qendruar afer ne cdo aspekt sidomos tani ne lindje😭 aq mbeshtetje,aq dashuri aq profesionalizem qe kishen sa qe me kane lene pa fjale pa koment po vec me mendime pozitive dhe me gjithcka te mire nga pas❤️
Faleminderit @dr.irenagosheva you are a doctor but a queen doctor and you knoë ëhat I mean🤞🏻❤️Thank u for everythig🥺 Ketu ne kte video kemi arritur te mbledhim copeza emocionesh nga zemra😍”-shkruan partnerja e këngëtarit të njohur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb