TIRANE – Këngëtari i njohur Gena ka humbur njeriun e tij më të dashur, nënën. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një statusi të ndjerë në Facebook.

 

gena

“U prefsh në paqe nëna ime, do doja të mbaja dorën në frymën tënde të fundit, por nuk isha aty. Do mbetesh gjithmonë nëna ime e shtrenjtë, mbretëresha ime. Një ditë të gjitha do jemi së bashku, Zoti është me ty aty, Amen” – citohet në vargjet e shkruara nga këngëtari.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: