Karizmatik dhe plot batuta! E kemi fjalën për këngëtarin Devis Xherahu që ka shkaktuar tepër të qeshura në rubrikën Dielli apo Hëna” në “E Diell”. Këngëtarit iu kërkua si pjesë e një sfide që të merrte në telefon bashkëshorten e t’i kërkonte divorcin.

Devisi e plotësoi këtë kusht, ku teksa fliste me bashkëshorten përpiqej të ruante seriozitetin.

“Mora vesh disa gjëra që më ke fshehur dhe u binda që ne do të ndahemi”-i tha ai partneres e cila e kuptoi menjëherë që ishte shaka dhe nuk e mori seriozisht në asnjë moment. “Ëhë…”-iu përgjigj ajo duke qeshur.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb