SHBA

“Mirë se erdhe në jetë Max Valentine Imbruglia. Zemra ime po digjet”. Ky ka qenë statusi i këngëtares së njohur, Natalie Imbruglia e cila u bë nënë për herë të parë në moshën 44 vjeçare.

Ajo së bashku me statusin e saj ka publikuar edhe një foto të dorës së djalit. Në muajin korrik Natalie Imbruglia njoftoi të gjithë fansat e saj se ishte në pritje të fëmijës së parë. Këngëtarja e njohur mbeti shtatzënë nëpërmjet metodës së fekondimit in vitro.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb