Shakira është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston foto nga përditshmëria. Këtë herë këngëtarja e famshme ka uruar babain e saj për ditëlindje. Në një foto, ku këngëtarja shfaqet me babain dhe nënën ka komentuar: Ti me kë nxitur në hapat e mi dhe ke ndriçuar rrugën time.
Ti më ke treguar se jeta është e hapur dhe e thellë si një det dhe kështu, ti i ke dhënë kuptim times duke e mbushur me gëzimin tënd.
Ti je inspirim për mua,
“Bashkëpunëtori im dhe gjithçka”
Miku im më i mirë.

Gëzuar 90 vitet e kaluara në mënyrë spektakolare!!
Te dua me gjithe qenien time.
Vajza jote,
Shakira.

Zemrat dhe komentet nga fansat kanë vërshuar lumë për këngëtaren.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb