Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira ka marrë një propozim për martesë si në përralla nga një biznesmen nga Arabia Suadite, të cilit nuk i ka rezistuar dhe i është për gjegjur menjëherë ‘po’.

Sipas gazetares greke, Marena Kardigiannopoulou, Foureira pranoi propozimin për martesë të bërë nga partneri i saj, biznesmeni Alberto Botia, që jeton në Arabinë Saudite.

Nga ana tjetër, në emisionin MEGA “Pame Danai” gazetari Aris Kavatzikis u shpreh:

“Në një moment në revistën Hello ne kishim disa fotografi të Eleni që ishte me Alberton dhe kishim shumë kohë për t’i parë së bashku. Alberto kishte ardhur nga Arabia Saudite për ta parë, ne bëmë një reportazh dhe e kishim kërkuar shumë dhe i kishim dhënë titullin se ata janë përsëri së bashku dhe ne kishim lëshuar një ekskluzivitet.

Pastaj e kuptuam që ata të dy në atë kohë i kishin dhënë një shans të dytë njëri-tjetrit, sepse ishin larg për një kohë, por kur dy njerëz duan të jenë së bashku, unë mendoj se pengesat dhe distanca mund t’i kapërcejnë të gjitha dhe ne e kuptuam kur bisedonim me shumë njerëz që Eleni donte ta merrte atë me shumë seriozitet. Ky burrë arriti t’i provojë asaj pavarësisht nga distanca se ai është gjithmonë pranë saj në të lehtë dhe të vështirë. Ai hoqi dorë nga gjithçka dhe erdhi për ta parë atë dhe padyshim që i dha këtë shansin e dytë dhe sot përfundojmë me propozimin për martesë që thotë Marena”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: