Një tragjedi familjare e ka shoqëruar këngëtaren Danijella Stojiljkoviq Ela para se të hyjnë në një reality show “Ferma”. Burri i saj Aleksandar Stojiljkoviq vdiq, pak pasi e dërgoi në spektakël.
Aleksandri e la gruan e tij në vendin ku mbahej spektakli, dhe 10 minuta më vonë vdiq nga një atak në zemër, raportuan mediat serbe.
Ai duke u kthyer në Beograd, ndaloi në një pikë karburanti për të blerë lëng, ku ai ra dhe vdiq në vend.
Alexander dhe Danijela kanë qenë së bashku për 17 vjet.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb