Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se do të mbajë një koncert në Prishtinë.

“Më në fund një koncert në vendlindje! Shihemi së shpejti në Prishtinë. Mezi po pres”, ka shkruar në llogarinë personale.

Vlen të përmendet se koncerti do të mbahet me 9 gusht në Gërmi të Prishtinës.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: