Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme Festivali i 59-të i RTSH, ku fituese është shpallur Anxhela Peristeri. Pjesëmarrëse ka qenë edhe Xhesika Polo, që më shumë sesa për këngën e saj, ka bërë xhiron e rrjeteve sociale me veshjen që kishte zgjedhur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Artistja mbante veshur një fustan transparent dhe të shumtë iu duk sikur nën të, ajo ishte nudo. Në fakt edhe nga fotografitë të krijohet një ide e tillë. Megjithatë Xhesika, poshtë copës kishte veshur pantallona ngjyrë mishi, që ç’është e vërteta, vështirë të dalloheshin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb