TIRANE

Këngëtarja Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, emrin e të cilit nuk e ka bërë ende të ditur. Vogëlushi ka ardhur në jetë dje, më 1 qershor, por lajmin Ryva e ka publikuar sot.

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, -ka shkruar ajo përkrah fotos, ku fytyra e të voglit duket vetëm pak. Ryva është nënë edhe e një vajze 3-vjeçare, të quajtur Dorela.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb