TIRANE


Xhensila Myrtezaj një vit pas lindjes së vajzës Ajka është rikthyer në format e saj elegante. Këngëtarja shqiptare poston shpesh foto duke u ushtrur në palestër dhe gjithmonë vë në pah barkun e saj të sheshtë.


  • foto galeri
  • foto galeri

pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto, ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në formë në një kohë jashtëzakonisht të shkurtër.


Gjithsesi, në një foto që ka publikuar së fundmi, këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka ekzagjeruar pak me përdorimin e fotoshopit.

Ajo shihet me një bark të sheshtë dhe bel të hollë, por ne nuk po i gjejmë dot kërthizën! Madje, shumë komentues e kanë vënë re këtë gjë dhe me ironi shkruajnë: “Ku e ke çuar kërthizën?”, “Mbase e ka çuar me pushime”. Gjëra që ndodhin kur do të kapësh perfeksionin!
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb