TIRANE – Bukuroshja e ekranit, Fjolla Morina ka publikuar së fundmi fragmente nga xhirimet e klipit të fundit muzikor nën titullin ‘Fustani’, një bashkëpunim me këngëtarin Mani.

Fansat e këngëtares mezi pop resin datën e publikimit të klipit. Por ajo që ka rënë shumë në sy në fotot e publikuara prej saj është ngjashmëria e brunes bukuroshe me Kim Kardashian.

Jo vetëm videoklipi që do publikohet shpejt, por edhe fotot e fundit në profilin personal të saj në ‘Instagram’ flasin për një ngjashmëri të jashtëzakonshme mes dy personazheve të njohura. Nuk e dimë nëse kjo zgjedhje është e qëllimshme apo jo, por për ngjashmërinë e tyre flasin vetë foto.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb