TIRANE

Në mesin e emrave të ftuar e të përfolur për aventurën 100-ditore në “Big Brother VIP” ka qenë edhe këngëtarja Mihrije Braha.

Sipas “Prive”, produksioni ka insistuar shumë që artistja të bëhet pjesë e këtij formati, por ajo e ka refuzuar ftesën disa herë. Shkak janë bërë angazhimet profesionale të Mihrijes, të cilat nuk e kanë lejuar që të garojë për 100 mijë euro.

Një tjetër emër që përflitet se do të jetë pjesë e “Big brother VIP” është edhe Beatrix Ramosaj. Këngëtarja nuk mundi të nisë rrugëtimin e saj më herët për shkak të infektimit me Covid-19.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: