KOSVOVE

Vetëm pak ditë “Telegraf” ka publikuar e para lajmin se këngëtarja Yllka Kuqi është në pritjen e ëmbël. Pas martesës me muzikantin Astrit Pallaska, duket po vjen edhe fryti i tyre i dashurisë. Çifti ka 10 vite bashkë edhe 8 vite të martuar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ditën e djeshme ka qenë Yllka që ka postuar një album fotosh nga pjesëmarrja e saj në një dasmë në Kosovë. Elegante dhe në formë të mirë fizike këngëtarja kishte veshur një fustan jeshil me rrudha në pjesën e barkut dhe dukej sikur mbulonte atë.

Kanë qenë të shumta edhe komentet në rrjetet sociale që e uronin Yllkën për shtatzëninë e saj të parë, ndonëse vetë artistja deri tani nuk ka pranuar të japë asnjë detaj më shumë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: